Bohaterowie


Julia "Julson" Parks - pół Polka, pół Brytyjka. 17 lat. Mimo swojego młodego wieku jest jedną z najpotężniejszych czarodziejek na świecie. Jej mama jest wielką czarodziejką, a ojciec jednym z największych Archaniołów. Zasiada w radzie największych. Z natury jest przyjazna. Na ogół waleczna, potrafi wyczuć złe zamiary, czyta w myślach, zna uczucia innych i potrafi nimi manipulować. Zna się na istotach magicznych. 


Zayn Malik - Brytyjczyk. 18 lat. Początkujący czarodziej, ma wielki talent, jednak nie potrafi go wykorzystać, zgrywa twardziela, ale w kryzysowych sytuacjach nie panuje nad mocami. Jego ojcem jest jeden z najpotężniejszych czarnych czarodziei, jednak jego matka stara się aby nie przeszedł na złą stronę. Potrafi się teleportować z jednego miejsca na drugie.Andy Anderson - Amerykanin. 23 lat. Jeden z najpotężniejszych Archaniołów. Przyjaciel, obrońca i chłopak Julki. Doskonale zna się z jej rodzicami, którzy zawarli z nim umowę, jednak dziewczyna nic o niej nie wie. Potrafi kontrolować wszystkie żywioły, jest także dobry w uleczaniu. Zna się na czarodziejach.


Ruby Baker - Brytyjka. 17 lat. Anioł. Od tego roku rozpoczyna naukę w magicznej szkole. Potrafi ożywiać przedmioty nieożywione. Prowadzi zwykłe i poukładane życie, jednak coś się zmieni.

Lilly Cameron - Polka. 17 lat. Archanioł. Przyjaciółka Julii. Rozmawia ze zwierzętami i potrafi kontrolować pogodę. Jej rodzice zostali zamordowani przez ojca Zayna, kiedy dziewczyna miała 8 lat, od tego czasu zajmowali się nią państwo Parker. Przyjazna i miła dziewczyna, jednak potrafi być też wredna. 


Olivia Little -Irlandka.  18 lat. Syrena. Potrafi kontrolować umysł. Z natury chamska i wredna. Jednak dla przyjaciół jest miła. Potrafi dać nieźle popalić. 


Niall Horan - Irlandczyk.18 lat. Anioł. Potrafi czytać w myślach. Straszny kobieciarz. Opryskliwy i wredny, nie zważa na uczucia innych. Może ktoś go zmieni? 


Louis Tomlinson - Brytyjczyk. 19 lat. Upadły Anioł. Potrafi panować nad czasem. Miły, żartobliwy i gadatliwy chłopak. Stara się na nowo stać Aniołem, gdyż jeden błąd zniszczył to na co długo pracował. 


Liam Payne - Brytyjczyk. 18 lat. Wampir. Niezwykle silny i szybki. Potrafi wytworzyć tarczę psychiczną i fizyczną. Miły, opiekuńczy i przyjacielski. Jest synem przywódczy jednej z najliczniejszej grupy wampirów. 


Harry Styles - Brytyjczyk. 17 lat. Wilkołak. Potrafi hipnotyzować za pomocą głosu, wzroku i gestu. Często przydaje mu się to w podrywaniu dziewczyn. Nienawidzi większości osób otaczających go. Gra twardziela, ale w rzeczywistości jest bardzo emocjonalny. 

---------------------------------------------------------------
Wszystkich kolejnych bohaterów będę dodawała w trakcie opowiadania. 

1 komentarz: